O autorze
Mateusz Kusznierewicz. Polski żeglarz regatowy, Mistrz Olimpijski, Mistrz Świata, Mistrz europy, Mistrz Polski, zwycięzca ponad trzydziestu regat Pucharu Świata. Polski Żeglarz XX wieku. Najlepszy żeglarz świata 1999 roku. Odznaczony Krzyżem Kawalerskim oraz Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski. Ambasador Miasta Gdańska do spraw morskich. Członek Gdańskiego Klubu Żeglarskiego i Yacht Klubu Polski. Promotor żeglarstwa. Biznesmen. Posiada własną akademię żeglarską, ośrodki turystyczne, firmę szkoleniową, eventową, spółkę sprzedającą jachty francuskich stoczni, agencję kreatywną i PR-ową. Specjalista marketingu sportowego i sponsoringu. Jest również pomysłodawcą i założycielem Fundacji Navigare, która wspiera rozwój pasji sportowych i realizuje projekty związane z edukacją morską.
Szczęśliwy mąż i ojciec. Zapalony golfista.

Spełniamy marzenia!

Akcja "Spełniamy Marzenia", to nowa inicjatywa mojej fundacji Navigare. Celem projektu jest realizacja rejsów po Zatoce Gdańskiej dla młodzieży w trudnej sytuacji, z wybranych domów dziecka i ośrodków wychowawczych. Żeby wszystko mogło zadziałać, co miesiąc realizujemy licytacje unikatowego przedmiotu przekazanego na ten cel przez osoby i instytucje wpierające Fundację.

Pierwszym przedmiotem, który można było wylicytować na aukcji, był statecznik przekazany przez brązowego medalistę z Londynu - Przemka Miarczyńskiego. Zaraz po powrocie z Igrzysk, Przemek ofiarował Fundacji statecznik ze swojej olimpijskiej deski, klasy RS:X i ten przedmiot ma już nowego właściciela. Właśnie dzięki niemu w swoją pierwszą żeglarską przygodę popłynęły dzieci z Rodzinnego Domu Dziecka nr 3 w Gdańsku.

W środę ruszyła kolejna aukcja, na której można wylicytować udział w regatach ze mną na pokładzie luksusowego jachtu Jeanneau Sun Odyssey 42. Regaty o Błękitną Wstęgę Zatoki Gdańskiej odbędą się 6 października, do udziału w nich zaproszę zwycięzcę aukcji z osobą towarzyszącą. Zwycięzca będzie miał okazję wystartować w regatach o ponad 60-letniej tradycji.

Dochód z aukcji pozwoli zorganizować rejs dla podopiecznych kolejnego rodzinnego domu dziecka. Od trzech lat realizuję Program Edukacji Morskiej w Gdańsku i mam szansę obserwować ile radości daje dzieciom kilka godzin spędzonych na wodzie! Wszystkie problemy zostają na lądzie. Podczas rejsu liczy się tylko załoga i wspólny cel. Te rejsy mają być lekcją pozytywnego myślenia i pewności siebie. Dzieci znajdujące się w trudnej sytuacji potrzebują nie tylko pomocy materialnej, lecz też wsparcia i motywacji. Chcemy, aby uczestnicy rejsów nabrali wiatru w żagle, nie bali się marzyć, uwierzyli we własne możliwości.


Aukcja: http://allegro.pl/regaty-z-mateuszem-kusznierewiczem-a-charytatywna-i2672654914.html

Informacje o kolejnych aukcjach będą pojawiać się na moim blogu w natemat.pl http://mateuszkusznierewicz.natemat.pl/

i na stronie www.fundacja.kusznierewicz.pl w zakładce AUKCJE.
Trwa ładowanie komentarzy...